Beykent TV

Beykent TV, 1 Mart 2011'de Adem Çelik Şirketler Grubu bünyesinde; Türksat 3A, KabloTV 42. kanal ve D-Smart 245. kanalda yayına başlamıştır. Kanalın kurucusu Beykent Üniversitesi ve Beykent Eğitim Kurumları kurucusu Adem Çelik; Yönetim Kurulu Başkanı, oğlu İsmail Erkan Çelik'tir. Beykent TV, tematik bir kanal olup üst yapısında kültür-sanat ve eğitim bulunmaktadır. Kanal yayınlarını Beykent Üniversitesi Taksim Yerleşkesi'nde yapmaktadır. 25. Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt kanalda, Kırmızı Çizgi programını sunmaktadır. BEA TV olarak kurulan kanal, Haziran 2014 itibarıyla yayınlarına Beykent TV olarak devam etmektedir. 5 Ocak 2015 tarihinden itibaren reality tarzı programlar yapmaya başlamıştır. Gençlik kanalı olarak yayın hayatına devam etmektedir.

24 Saat yayın yapmaktadır.

Beykent TV, 2011 yılında Yeni ve Genç Kanal” sloganı ile kuruldu. Şu an bir eğitim vakfı çatısı altında hizmet veren tek ulusal kanal.

Üniversite öğrencilerinin pratik yaparak kendini geliştirebileceği, mezun olduğunda profesyonel anlamda direk işe başlayabileceği tecrübeyi kazandıran Beykent TV, aslında eğitimde uygulamaya ve öğrenileni pratiğe dökmeye ne kadar önem verdiğimizin de göstergesi.

Stüdyolarımızla, son teknoloji cihazlarımızla pek çok farklı alanda ve konuda yayınlarımız 11 yıldır devam ediyor; Devam da edecek.

Siz de bizi izlemeye devam edin!

Türksat 4A Uydusunda (Frekans 12729, Sembol 30000, Fec 3/4, Polarizasyon V-Dikey)

D-Smart 245. Kanalda

Teledünya 42. Kanalda

Emine Banu YEĞİN

Sorumlu Müdür 


Dr. İsmail Erkan Çelik

Beykent Tv

Yönetim Kurulu Başkanı