Mezunlar Derneği

Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği

Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği, mezunlarımızı üniversiteye ve birbirlerine bağlamak; aidiyet gelenekleri inşa etmek; mezunlarımızın, çalışanların ve öğrencilerimizin liderliklerini kamuoyuna yaymak ve desteklemek amacıyla hizmetler vermektedir.

Mezun Bilgi Platformu üzerinden gerçekleştirilen tüm faaliyetler, üniversitemiz öğrencilerinin ve mezunlarının daha fazla etkileşim içine girmesini sağlamakla beraber, Beykent Üniversitesi Ailesinin iş dünyasındaki değerinin artmasını hedeflemektedir. 

Mezunlar derneği üyeliği ile mezunlarımıza, iş birliği halinde olduğumuz kurumsal firmalar tarafından uygulanacak özel indirimlerden ve fırsatlardan faydalanma, yeni mezunlarımız için iş bulma ve istihdam yaratma imkânları ve mezun olduktan sonra da üniversitemizin, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerinden yararlanma gibi avantajlar sağlanmaktadır.

Ayrıcalık Programları

Kiğılı 

Kığılı, Türkiye genelindeki 225 mağazasında Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği üyelerine özel %10 indirim uygulamaktadır.

Mağazada ödeme esnasında Beykent Üniversitesi öğrenci kimlik kartı, Beykent Üniversitesi personel kimlik kartı, Beykent Üniversitesi mensuplar ve mezunlar derneği kimlik kartı ile ek indirim yapılacaktır.

Hospitadent

Beykent Üniversitesi çalışanları, öğrencileri, Mensupları ve Mezunları Derneği üyeleri ve 1. derece yakınlarına ilk diş muayenesi ve panoromik röntgen uygulamaları Hospitadent şubelerinde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca Hospitadent fiyat listesi üzerinden %20 indirim da uygulanmaktadır.

Implant, Zirkonyum, Ortodenti ve Estetik amaçlı tedavilerde ise Hospitadent fiyat listesi üzerinden %10 indirim uygulanmaktadır.

Miniso

Minoso’nun 32 mağazasından ve internet sitesinden yapılacak alışverişlerde, mağazasında Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği üyelerine özel %10 indirim uygulamaktadır.

Radisson Blue Hotel (İstanbul Pera)

Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği üyeleri, Radisson Blue Hotel’de özel indirimlere sahiptir. 

Standart Oda: SGL: 95 euro / DBL: 105 Euro

Superior haliç Manzaralı Oda: SGL: 105 euro / DBL: 115 euro

Business Oda: SGL: 125 euro / DBL: 135 Euro

Ekstra Yatak: 30 Euro

Fiyatlarımıza ana restoranımızdaki açık büfe kahvaltı ve internet ve %8 KDV dahildir.

Radisson Blue Hotel, İstanbul Pera’da geçerlidir.

Dünya Göz Hastanesi

Beykent Üniversitesi Mezunlar Derneği Üyeleri, çalışanları veya birinci derece yakını hizmet almak için başvurduğunda aşağıdaki özel indirimlerden faydalanmaktadır.

Kitap Kulübü

Beykent Üniversitesi Mezunları Kitap Kulübü; mezunlar, mevcut öğrenciler, Beykent Üniversitesi çalışanlarının katılabileceği bir kitap okuma, tartışma ve değerlendirme topluluğudur. Kulüp, özel bir çevrimiçi forum aracılığıyla sanal ortamda düzenlenmektedir. Üyelik ve katılım ücretsizdir.